Ulice
192

Oldřich Straka (1906 - 1983)

Ulice, nedatováno

vintage gelatin silver print | 29 x 22,7 cm | vzadu značeno Straka O.

Malá galerie České spořitelny, Kladno, 1989

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti fotografa Ladislava Rosíka.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč

od 17.00 hodin