Karel Gott - Lucerna
223

Alena Vykulilová (1953)

Karel Gott - Lucerna, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17,9 x 23,1 cm | sign. vzadu Alena Vykulilová

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč

od 17.00 hodin