Loubí
227

Bruno Wohlmuth

Loubí, nedatováno

vintage silver print | 39,1 × 28,7 cm | sign. vzadu B. Wohlmuth, opatřeno razítkem autora

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč

od 17.00 hodin