Ples
621

Karel Otto Hrubý (1916 – 1998)

Ples, nedatováno

vintage gelatin silver print | 34,6 × 30,2 cm | sign. vzadu K. O. Hrubý, opatřeno razítkem autora

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016