Manifestace
634

Bohumil Šťastný (1905 – 1991)

Manifestace, nedatováno

vintage gelatin silver print | 11 × 7,8 cm | značeno vzadu B. Šťastný, opatřeno razítkem časopisu Pestrý týden

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016