Kompozice
663

Miloš Koreček (1906 – 1989)

Kompozice, 1974

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 39,6 × 29,3 cm | sign. vzadu Miloš Koreček 1974

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016