Lavička
686

Petr Helbich (1929)

Lavička, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17,1 × 12,8 cm | sign. Helbich

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016