U nás doma
690

Petr Helbich (1929)

U nás doma, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17,2 × 12,8 cm | sign. Helbich

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016