New York
696

Jaroslav Franta (1934)

New York, nedatováno

digitální tisk na PVC | 42 × 60 cm | sign. vzadu Jaroslav Franta | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016