Milušky
699

Roman Sejkot (1963)

Milušky, nedatováno

vintage gelatin silver print | 16,4 × 26,5 cm | sign. Roman Sejkot

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016