717

Jan Saudek (1935)

Bez názvu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 20,4 × 14,7 cm | sign. Jan Saudek

VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
PRODÁNO ZA: 25 000 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016