Studie II., ze série Zdravotní pomůcky
723

Gabina Fárová (1963)

Studie II., ze série Zdravotní pomůcky, 2001

vintage gelatin silver print | 34 × 26,5 cm | sign. Gabina 01 | rámováno

Prague Photo, Kafkův dům, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016