Zájmový kroužek, ze série Posouvání
734

Gabina Fárová (1963)

Zájmový kroužek, ze série Posouvání, 2013

vintage gelatin silver print | 42 × 42 cm | sign. Gabina 2013, 1/10 | rámováno

Prague Photo, Kafkův dům, Praha, 2014; Kvadratura půvabu, G4, Cheb, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016