Krejčovská panna
772

Ludvík Souček (1926 – 1978)

Krejčovská panna, 1951

vintage gelatin silver print | 21 × 18 cm | nesign.

Revue Art 2/2016, str. 74, Prague Auctions, Praha, 2016

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 65 000 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016