Z cyklu Raněné město
789

Vilém Reichmann (
1908 – 1991)

Z cyklu Raněné město, 1946

later gelatin silver print, mírně poškozeno | 29,5 × 22,3 cm | sign. vzadu Vilém Reichmann

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
PRODÁNO ZA: 3 000 Kč

DRAŽTE ON-LINE

NEDĚLE  29.3.2020
INTERNETOVÉ AUKCE
přihlášení dražitele mohou zadávat limitydražit on-line

JAN KUBÍČEK SBÍRKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 15 hod

JAN KUBÍČEK SBÍRKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 15 hod

JAN KUBÍČEK SBÍRKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 15 hod

JAN KUBÍČEK SBÍRKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 15 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 16 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 16 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 16 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 18 hod

MALBA A OBJEKT

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 18 hod

MALBA A OBJEKT

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 18 hod

MALBA A OBJEKT

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 18 hod

MALBA A OBJEKT

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 29.3.2020 od 18 hod

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016