800

Jan Saudek (1935)

Bez názvu, 1988

vintage gelatin silver print | 50 × 59 cm | sign. Jan Saudek | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016