Pod vlivem slunce
814

Gabina Fárová (1963)

Pod vlivem slunce, 2000

vintage gelatin silver print | 45 × 36 cm | sign. Gabina 2000, 2/10 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč

neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin

úterý 7. června - sobota 11. června 2016