Akt
591

Milan Šára (1937 – 2010)

Akt, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30,5 × 18,5 cm | sign. vzadu Milan Šára, na rubu opatřeno autorskou samolepkou

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
PRODÁNO ZA: 2 500 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček