Akt
591

Milan Šára (1937 – 2010)

Akt, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30,5 × 18,5 cm | sign. vzadu Milan Šára, na rubu opatřeno autorskou samolepkou

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
PRODÁNO ZA: 2 500 Kč

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO
29.9. - 4.10. 2020 | 10 - 19 hod
Nová síň, Voršilská 3, Praha 1

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

ZADÁVEJTE LIMITY

INTERNETOVÉ AUKCE
neděle 4. října 2020

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod