Zátiší s mísou a ovocem
628

Josef Sudek (1896 – 1976)

Zátiší s mísou a ovocem, nedatováno

vintage gelatin silver print | 24,7 × 29,4 cm | sign. Sudek

VYVOLÁVACÍ CENA: 190 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 190 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček