T. G. M.
313

Josef Sudek (1896 - 1976)

T. G. M., nedatováno

vintage gelatin silver print | 16,3 x 10 cm | sign. vzadu Sudek

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč

DRAŽTE ON-LINE !!!

31.5. od 18 hod
přihlášení dražitele mohou zadávat limitydražit on-line

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Jaroslav Vožniak, vyvolávací cena: 65 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Otakar Slavík, vyvolávací cena: 85 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Eduard Ovčáček, vyvolávací cena: 40 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Jozef Jankovič, vyvolávací cena: 150 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Vladimír Skrepl, vyvolávací cena: 120 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Krištof Kintera, vyvolávací cena: 150 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Lubomír Typlt, vyvolávací cena: 19 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Pasta Oner, vyvolávací cena: 120 000 Kč

neděle 5. října 2014 od 15.00 hodin

úterý 30. září - sobota 4. října 2014