Portrét
566

Gabina Fárová (1963)

Portrét, 1993

vintage gelatin silver print | 60 x 90 cm | sign. vzadu Gabina 1993 | rámováno

Vystaveno: Třídy, Galerie G4, Cheb, 1993; Moře a Třídy, Francouzský institut, Praha, 1994; Les Classes, Museum fotografie, Mougins, Francie, 1995; Soudobá fotografie NOX,  Palác Kinských, Národní galerie, Praha, 1996; Photobis 2000, Espace St. Martin, Paříž, Francie, 2000; Gabinetky, Atelier Josefa Sudka, Praha, 2001; Prague Photo, Mánes, Praha, 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 32 000 Kč

neděle 5. října 2014 od 15.00 hodin

úterý 30. září - sobota 4. října 2014