Meandry Ohře
002

Milan Baborák (1924 - 1997)

Meandry Ohře, 1991

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 24,5 x 30,5 cm | sign. Baborák 91, vzadu opatřeno štítkem ČFVU | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč