Lesní cesta
007

Karel Homola (1897 - 1972)

Lesní cesta

olej na papíře, mírně poškozeno | 30 x 44 cm | sign. K. Homola | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč