Polibek
009

Ota Janeček (1919 - 1996)

Polibek

litografie | 15,9 x 10,6 cm | sign. Ota Janeček

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 270 Kč