Ohrada
012

Kamil Lhoták (1912 - 1990)

Ohrada, 1980

litografie | 10,5 x 14,8 cm | sign. Kamil Lhoták 80

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč