Dívka
024

Kamil Lhoták (1912 - 1990)

Dívka, 1973

akvarel, pastel, kvaš a tužka na papíře | 12 x 8,4 cm | sign. Kamil Lhoták 1973

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč