Pražská dominanta
028

Jaromír Stretti-Zamponi (1882 - 1959)

Pražská dominanta

litografie | 13 x 8,8 cm | sign. Jar. Stretti-Zamponi

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč