Zámeček Nikolajka na Smíchově
040

Ivan Gruber (1929)

Zámeček Nikolajka na Smíchově, 1951

akvarel na papíře | 30 x 22 cm | sign. Gruber

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč