Žena
044

Miroslav Troup (1917 - 1993)

Žena, 1958

akvarel a tužka na papíře | 15,5 x 10,6 cm | sign. Troup

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 260 Kč