Modedáma
061

Ingrid Glaserová (1955)

Modedáma, 2004

litografie | 50,5 x 18,3 cm | sign. Ingrid Gl.

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček