Pradávný strom
062

Václav Sivko (1923 - 1974)

Pradávný strom, 1972

litografie | 39,8 x 29,8 cm | sign. V. Sivko 72 | autorský I/VII

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč