Okouzlení
064

Jaroslav Hořánek (1925 - 1995)

Okouzlení, 1990

akvarel a tuš na papíře | 29,5 x 20,5 cm | sign. Hořánek 90

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč