Červená pečeť
065

Jan Kanyza (1947)

Červená pečeť, 1999

litografie | 31,7 x 37,8 cm | sign. Jan Kanyza 99 | E. A.

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 550 Kč