Kamení na dně
067

Ctirad Stehlík (1938 - 2003)

Kamení na dně

litografie | 27 x 21,5 cm | sign. Ctirad Stehlík | 3/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč