Léda s labutí
070

Bohumil Krátký (1913 - 2005)

Léda s labutí, 1990

litografie | 43 x 32,5 cm | sign. B. Krátký 90

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč