Plakát k výstavě
072

Josef Istler (1919 - 2000)

Plakát k výstavě, 1965

litografie, mírně poškozeno | 58 x 40 cm

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč