Konvolut, 3 ks
080

Jiří Winter Neprakta (1924 - 2011)

Konvolut, 3 ks, datováno

serigrafie | různé formáty | signováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč