Okno
094

Vladimír Komárek (1928 - 2002)

Okno

litografie | 15,4 x 10,4 cm | sign. V. Komárek

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 150 Kč