Rodná zem
136

Vladimír Komárek (1928 - 2002)

Rodná zem

dřevoryt, mírně poškozeno | 10,8 x 6,5 cm | sign. V. Komárek

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 320 Kč