Kuličky
181

Vladimír Komárek (1928 - 2002)

Kuličky, 1967

litografie | 11,5 x 17,3 cm | sign. V. Komárek 67

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč