Oslava
195

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Oslava

litografie | 12,8 x 18,3 cm | sign. C. Bouda

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 220 Kč