Karlín
207

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Karlín, 2003

litografie, mírně poškozeno | 12,8 x 8 cm | sign. Jiří Bouda 03

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč