Kostel
208

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Kostel, 1993

litografie | 14 x 7,5 cm | sign. Jiří Bouda 93

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 160 Kč