Pohled od řeky
210

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Pohled od řeky, 1998

litografie | 11 x 8,2 cm | sign. Jiří Bouda 98

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 210 Kč