Praha
211

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Praha, 2001

litografie | 14 x 8 cm | sign. Jiří Bouda 01

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 410 Kč