Vesnický kostel
213

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Vesnický kostel, 1999

litografie | 7,8 x 14,2 cm | sign. Jiří Bouda 99

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 170 Kč