Fara
214

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Fara, 2000

litografie | 7,2 x 12,5 cm | sign. Jiří Bouda 2000

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 120 Kč