Předzámčí
218

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Předzámčí, 1987

litografie | 6,3 x 15 cm | sign. Jiří Bouda 87 | 9/200

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč