Zima
219

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Zima, 1994

litografie | 7 x 13 cm | sign. Jiří Bouda 94

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 440 Kč