Zima na vesnici
220

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Zima na vesnici, 1981

litografie | 14,5 x 7,3 cm | sign. Jiří Bouda 81

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 140 Kč